Poděkování

Původně se všechny vzpomínky měly objevit jen v digitální podobě – na webu a jako e-kniha. Ovšem shodou náhod vznikla i tištěná knížka, která ve výsledku ovlivnila a obohatila i podobu e-knihy a webu.

Speciální poděkování za to patří televizi DVTV, kterou napadlo pozvat mě do svého studia ve chvíli, kdy jsem do projektu ještě hledal další autory. Díky rozhovoru s Danielou Drtinovou, kterou jsem pak také umluvil ke vzpomínání, se přihlásilo několik dalších a zásadně obohatili celkovou sestavu. A především díky tomuto rozhovoru dostala Lenka Čížková, šéfredaktorka nakladatelství BizBooks, nápad na vydání tištěné verze. Za její důvěru, zaujetí a podporu jsem mimořádně vděčný. Společná práce na tištěné verzi mimořádně pozvedla i výslednou podobu e-knihy a webu.

Neocenitelnou pomocí a nadšením přispěla i jedna z autorek, Lidmila Kábrtová, která svým citlivým editorským okem pomohla vybrat ze všech příspěvků to nejlepší. Díky ní se také vybrané texty objeví v rámci turné scénického čtení Listování.cz Lukáše Hejlíka. Děkuju všem autorům za jejich nasazení, kreativitu, obětavost i za mnohá doporučení a všestrannou pomoc. A všem dalším, kteří podali pomocnou ruku: Charliemu, Olze, Petrovi, Brandonovi, Ivaně, Lence, Lukášovi… Dodali jste mi všichni novou víru v lidskou velkorysost a vstřícnost. Moc si toho vážím.

Nejvíc děkuju své ženě Sylvě. Je to ta nejlepší holka do jakékoliv doby.

Ján Simkanič, září 2014

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *